Jaką kartę zobaczyła

Informacje

Dodany: 2019-06-19
Kategoria: seks telefony

Jaką kartę zobaczyła

Odnosisz często wrażenie jakbyś nie była jedyną kobietą w jego życiu, stąd też biorą się Twoje podejrzenia o brak szczerości. Niestety nie są one bezpodstawne. Ludzie z charakterem mężczyzny z którym jesteś są doskonałymi manipulatorami, dzięki czemu potrafią wcisnąć każdy kit. Byłaś przez niego wiele razy okłamywana i powinnaś jak najszybciej powiedzieć temu dość.

Jaką kartę zobaczyła wróżka w kartach tarota:a: Pustelnik położenie normalne

Jako że Twój partner jest osobą raczej zamkniętą, żywisz podejrzenia że nie jest szczery. Tymczasem on potrzebuje spędzać trochę czasu w samotności, taki już ma po prostu charakter. Nie ma nikogo na boku, nie oszukuje Cię, lecz po prostu ciężko od niego wyciągnąć niektóre rzeczy. Często nie chce mówić o problemach tak, aby nie martwić innych. Musisz w takich sytuacjach być bliżej niego, tak by czuł że nie jest w tym wszystkim sam, zamiast podejrzewać go o brak szczerości.

Jaką kartę zobaczyła wróżka w kartach tarota:a: Głupiec położenie normalne

Twój chłopak jest osoba niedojrzałą. Bardzo często kłamie, co więcej nie potrafi tak naprawdę tego robić. Dzięki temu nabierasz podejrzeń o tym kim on właściwie jest. Nie licz że ta sytuacja się zmieni, tacy jak on nigdy nie dorastają. Lepiej więc zakończ ten bezsensowny związek i rozejrzyj się za innym mężczyzną, potrafiącym dać kobiecie to czego chce, oraz być z nią szczery.

Jaką kartę zobaczyła wróżka (na podstawie sex telefonu) w kartach tarota:a: Sąd ostateczny położenie normalne

Bywasz zbyt podejrzliwa. Twój chłopak nie okłamuje Cię. Po prostu nie możesz wywierać na nim takiej presji. Czasami szukasz dziury w całym i chcesz żeby się przyznał do czegoś czego wcale nie zrobił. W takich sytuacjach partner ma prawo być podirytowany. Musisz mieć więcej dystansu, zobaczysz że dzięki temu Wasz związek tylko się polepszy.

Jaką kartę zobaczyła wróżka w kartach tarota:a: Gwiazda położenie normalne

Taki już masz charakter, że lubisz być podejrzliwa i przewidywać najgorsze. Na szczęście martwisz się zupełnie niepotrzebnie. Twój chłopak jest z Tobą szczery, nawet jeśli czasem wydaje Ci się że jest inaczej. Tak naprawdę on nie potrafi kłamać, możesz być więc spokojna.

Jaką kartę zobaczyła wróżka w kartach tarota:a: Wieża położenie normalne

Twój chłopak jest osobą o wybuchowym charakterze. Kiedy krzyczy wydaje Ci się że nie jest z Tobą szczery. I tak w istocie jest. Właśnie krzykiem reaguje na swoje kłamstwa, tak aby pokazać że „gdybym kłamał, wtedy bym nie krzyczał”. Nie daj się wkręcić w jego gierki. Jak najszybciej zdemaskuj w jakich częściach swego życia Cię okłamuje i podejmij odpowiednie decyzje.

Jaką kartę zobaczyła wróżka w kartach tarota:a: Diabeł położenie normalne

Niestety, ale Twój chłopak okłamuje Cię wręcz nachalnie. Jako że opanował sztukę manipulowania bawi go to, że Ty jeszcze w ogóle wierzysz w to co on mówi.

Top